Jakość usług

Pragnąc zapewnić Państwu jak najwyższą jakość usług, stale podnoszę swoje kwalifikacje.

Zdobyte wykształcenie:

Studia dzienne na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach 1999-2004

Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych uzyskane w 2008 r.

Seminarium szkoleniowe I Forum Doradcy Energetycznego zorganizowane w Warszawie przez redakcję miesięcznika "Doradca Energetyczny" przy współpracy z redakcją miesięcznika "Polski Instalator" i korporacją PKTSGGiK we wrześniu 2009r."

Studia podyplomowe w zakresie "Audyting energetyczny w budownictwie na potrzeby termomodernizacji oraz oceny energetycznej budynków" na Politechnice Śląskiej w Gliwicach ukończone w 2010

Konferencja Doradca energetyczny - prespektywy rozwoju zawodowego zorganizowana w Warszawie przez redakcje czasopisma Doradca Energetyczny w maju 2010.

II Forum Doradcy Energetycznego zorganizowane w Warszawie przez redakcję czasopisma Doradca Energetyczny we wrześniu 2010.

Energetyka Przyjazna Środowisku wykorzystana w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Fundacja Poszanowania Energii, styczeń 2011.

Konferencja Doradcy Energetycznego. Być gotowym na Recast - dyrektywa 2010/31/UE w teorii i praktyce. Warszawa, 30 maja 2012.

Kongres INSTALEXPO 2012 - Efektywność energetyczna urządzeń i instalacji - nowe trendy. Warszawa, 25 październik 2012.

Efektywne i odnawialne technologie energetyczne w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Fundacja Poszanowania Energii, marzec 2013.

Metody projektowania budynków energooszczędnych i niemal zeroenergetycznych. Fundacja Poszanowania Energii, grudzień 2013.

Oceny energetyczne budynków w programie RYŚ, Powietrzne pompy ciepła jako źródła ciepła w budynkach jednorodzinnych, 29 luty 2016.

I Forum Doradcy Energetycznego
II Forum Doradcy Energetycznego
Konferencja Doradca Energetyczny
Energetyka Przyjazna Środowisku
Być gotowym na Recast
Efektywność energetyczna urządzeń i instalacji - nowe trendy
Efektywne i odnawialne technologie energetyczne
Budynki energooszczedne i niemal zeroenergetycznee